Yaşam Koçu Olmak İstiyorum

Hedef koyma ve bu hedefe ulaşma temeline dayanır. Kişinin nerede olduğundan başlayarak ne yapmayı arzuladığına ve nerede olmak istediğine bakar. Bu sayede kişilerin konuşmak ya da düşünmek yerine harekete geçmelerine, neden yerine nasıl, nerede, ne zaman ve ne sorularını sorarak kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlar.

Koçlukta amaç kişinin motivasyonunu ve performans düzeyini arttırmaktır. Kişinin mevcut alışkanlıklarını hedeflerini gerçekleştirecek biçimde işe yarar duruma getirmek, bu sayede içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için bir yol haritası oluşturmaktır.

Biz sadece bazı özel durumlarda içinizden gelen o çok güçlü, karşı koyamadığınız ve sizi engelleyen sesi ve dürtüyü ortaya çıkarıp onu yenmenize yardımcı oluyoruz. Kendi çözümlerinizi üreterek, bu çözümlerle başarıya ulaşmanıza yardım ediyoruz.

Koçluk Size Ne Sağlar?

Vizyon ve amaç belirlemek,

İyi temellendirilmiş hedefler koymak

Hedeflere giden yolları çizmek

Kariyerlerinde ve mesleklerinde öne geçmek,

Daha iyi kararlar almak,

Hayatlarınızdaki stresi azaltmak

Hayat Koçluğu Akıl ve ruh sağlığı ile ilgili problemi olmayan ve şuanda içerisinde bulunduğu noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bir türlü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerlemesi gerektiğini bir türlü kestiremeyen bireyler için uygundur.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yaşam Koçu olmak için eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçu olmak için eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yaşam Koçu Olmak İstiyorum - yaşam koçu olmak için - yaşam koçluğu - yaşam koçu nasıl olunur - yaşam koçluğu eğitimi -

Yorumlar