Yaşam Koçu Eğitimi İzmir

Günümüz dünyası, yalnızca toplumsal standartların üstüne çıkabilmeyi, başarmış bireylere cömertliğini sunuyor. Önceki başarılarımız bugünümüze yansımıyor. Hiçbir şey başarı kadar kolay bir şekilde kaybedilmez. İş hayatımızda, evimizde ve diğer özel hayatımızda elde etiğimiz başarılar, başarılı kalmamız adına yeterli olmuyor. Çünkü içinde bulunduğumuz dünya son derece hızlı değişim gelişim süreci içerisinde bize yeni ve daha önce hiç tanımadığımız problemler sunuyor… Bugün karşılaştığımız sorunlar dünkü çözümlediğimiz problemlere neredeyse hiç benzemiyor. Geçmiş hayatımızda öğrendiklerimizle bugün arzu ettiğimiz sonuca ulaşamıyoruz. İş veya özel hayatın standartlarına yetişemeyebiliyoruz.

Koçluk kişinin şuanda nerede olduğuna, yarın ne yapmak ve nerede olmak istediğine yönelik olarak kişisel farkındalığı arttırmak suretiyle bir yol haritası belirler.

Koç, bu yolculuk süresince bireyin kendi içsel gücünü kullanması, kişisel potansiyelinin farkına varması, performansını geliştirmesi, arzu ettiği yönde değişmesi ve gelişmesi adına yargısız ve sınırsız bir ortam hazırlar. Koçluk, profesyonel olarak yürütülen bir diyalogtur, bu açıdan bakıldığında kişi tam ve bütündür, gereksinim duyduğu tüm yeteneklere ve niteliklere sahiptir, yapabileceği en iyi seçimleri zaten yapmıştır ve hedeflerini gerçekleştirebilecek potansiyelleri vardır.


Hayat Koçluğu Bütün Bunları Size Nasıl Sağlar?

Etkin hedef ve strateji oluşturma yolları ve yöntemlerinin aktarılmasıyla,

Hedeflerinizi belirleyerek onlara ulaşmak adına aksiyon planları hazırlamanıza,

Sizi esaretlendirir, farklı bakış açıları kazandırır ve yeni yollar keşfetmenize,

Daha hızlı sonuçlar almak adına daha iyiye odaklanmanıza,

Hayatınızın dengeli, uyumlu ve anlamlı bir şekilde devam etmesine,

Hayatınızdaki tıkanıklıkları açmanıza ve engelleri yok edip hayatla beraber akmanıza,

Başarıyı Hayat tarzı durumuna getirmenize,

Eski kalıplarınızdan kurtulup, sizi ileriye götürecek yeni düşünce sistemleri kazanmanıza

İçinizdeki sınırsız gücü meydana çıkarmanıza

Performansınızı geliştirmenize, potansiyellerinize ve kendinize inanmanıza olanak tanır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yaşam Koçu olmak için eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçu olmak için eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yaşam Koçu Eğitimi İzmir - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçu olmak istiyorum -

Yorumlar