Yaşam Koçluğu Kursları

Yaşam koçluğu kişinin hayatının her alanında dengeyi yakalaması ve kişisel hedeflerini gerçekleştirmesi için yapılan profesyonel bir çalışmadır.

Koçluk çalışması, sizi, hayatınızda önemli bir karar almanız gerektiği zamanlarda desteklemeyi, belli bir süredir içinde bulunduğunuz halde hiçbir çıkış yolu göremediğiniz durumlardan farklı bakış açıları ve teknikler aracılığıyla kurtarmayı amaçlar.

Koçluk, kişisel ve profesyonel alanları kapsayan geniş bir yelpazeye hitap edebilecek şekilde özgür ve esnektir. Bir koçluk ilişkisinde koç ve danışan çalışmalarının kapsamını kendileri belirler. Koçlukta herhangi bir konuda kısıtlama yapılarak çalışmaya ya da çalışmanın kapsamını belirlerken sınırlamalar koymaya gerek yoktur.

Yaşam Koçluğu, kişinin yarattığı dünyayı nasıl yarattığını ve yaratmaya devam   ettiğini açığa çıkarır. Danışanın hayallerine giden yolu onunla birlikte bulur. Seçenekleri birlikte çoğaltır ve danışanın seçim yaparak yeni bir yola girmesine yardım eder. Danışanı yolunda yüreklendirir, destek olur. Bir yaşam koçu her şeyden önce bize hayallerimizi kazandırır. Rüyalarımızı yeniden kazanmamız bir koçun ilk görevidir. Çünkü bir koç her şeyin hayal ederek başladığını bilir. Bir koç hayalin bir sınırı olmadığını bilir. Ve hayal ettiğimiz her şeyi gerçeğe dönüştürebileceğimizi de bilir. Zaten bu mesleği bu bilgiden kesinlikle emin olduğu için yapar. Bir koç hayal edebildiğimiz her şeyi elde edebileceğimizi bize kanıtlar. Bir Yaşam koçu, istediğimiz her şeyi yapmak ve istemediğimiz hiçbir şeyi yapmamak özgürlüğünü kazandırmak için oradadır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
Yaşam Koçluğu Kurslarımız ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki Yaşam Koçluğu Kurslarımız için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki Yaşam Koçluğu Kurslarımız için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yaşam koçluğu - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu kitapları - yaşam - koçluğu nedir - yaşam koçluğu sertifikası - yaşam koçu nasıl olunur - hayat koçluğu -

Yorumlar