Reiki Öğrenmek İstiyorum

Ana kaynağa bağlı ve asla tükenmeyen bir şarj gibi olan Reiki, özündeki yaşam enerjisini yönlendirip harekete geçirmenin bir yolu, bir tekniğidir. Herkes bu evrensel yaşam gücü enerjisi ile dünyaya gelmekte ve varlığını sürdürmektedir.

Bedenimizdeki her bir organın ve her bir hücrenin birbirleriyle sağlıklı ve dengeli bir iletişimde olması için, yaşam enerjimizin, "ki"nin, bedenimizde meridyen adı verilen enerji kanallarından rahat akması gerekir. Eğer bu akış engellenirse, bedenin enerji dengesi bozulur ve beden sağlığını devam ettirmede zorlanır. İşte Reiki tekniği ile kendi bedeninizdeki enerjinin, "ki"'nin, sinyal verdiğinde nasıl şarj edileceğini öğrenirsiniz. Reiki çalışmaları düzenli yapıldığında da bedendeki enerjinin bütün hücrelere sağlıklı ve dengeli bir şekilde yayılması sağlanır.


REİKİ 1. derece inisiyasyonu kişiyi evrensel gücüne açar. Yani şarteli açar. Ellerdeki çakralar açılır ve elle dokunularak enerjinin akması sağlanır. Reiki 1 seviyesindeki kişi, fiziksel hastalıkları tedavi eder. Bunu yaygın reiki uygulaması ile hem kendisine hem de bir başka canlıya uygulayabilir.


REİKİ 2. derecede şifa enerjisi çok belirgin bir şekilde artar. Bundan sonra Reiki 2 uygulayıcısı 3 adet sembol kullanmaya başlar. Şifayı bu sembollerle gerçekleştirir. Artık ruhsal bedenimize de şifa verebilir, karmik tedavi yapabilir, bilinçaltına mesaj yerleştirebilir ve bunların hepsini de yayından olduğu gibi uzaktan da yapabilir konuma gelir. Etik olarak bu sembollerin çizim yönler reiki almayan kimselere gösterilmez. İnisiye edilmeyen biri tarafından kullanılan bu semboller kendisine zarar verir. Bu doktor olmayan birinin ameliyat yapması gibidir.


REİKİ 3. seviyesinde de önemli bir sembol daha öğrenilir. Bu sembolü öğrendikten sonra kişi artık Reiki öğretmeni yani Reiki Master olmuştur. Reiki inisiyasyonunu gerçekleştirebilir aşamaya gelmiştir.


Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
Reiki eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki reiki eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki reiki eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki nasıl öğrenilir - reiki nasil yapilir - reiki nedir nasıl yapılır -

Yorumlar