Reiki Öğrenmek İstiyorum

Reiki, doğası gereği ruhsal bir çalışma olmasına rağmen, hiçbir dine ya da inanca bağlı değildir. Uygulaması çok güçlü olan ruhsal bir deneyimdir. Aynı zamanda, uygulayıcılarda psişik duyuları güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar.
Reiki’yi öğrenmek kişinin entelektüel kapasitesine bağlı değildir. Öğretmenden öğrenciye inisiyasyon denilen bir yöntemle kolaylıkla aktarılır. Uzun süren bir süreçten ibaret değildir ya da değişik ruh hallerine gerek yoktur. Reiki, kişinin yeteneklerine dayanmayan, şifanın saf halidir.


Bu nedenle herkes kolaylıkla öğrenebilir. Uygulama bir kere öğrenildikten sonra ömür boyu kullanılabilir. Hem kendinize hem başkalarına kullanılabilir olması avantajlarından biridir.Alternatif Tıp bilgileri içinde anılmasına rağmen alternatif bir tıp yöntemi değildir. Tıbbi müdahalelerin yerine geçmez. Yardımcı bir yöntem olarak kullanılır. Tedavilerdeki yan tesirleri azaltarak sonuçların olumlu gelişmesine katkıda bulunur. Ağrı ve stresi azaltarak pozitif bir forma girmenizi sağlar. Hiçbir zaman zarar vermez yan etkisi yoktur. Uygulanan insanın ihtiyaçlarına göre yarar sağlar.
 

Reiki 4 aşamada seminerler halinde öğretilmektedir:


Aşama 1. El verme = kapı


Aşama 2. Semboller (uzaklık, kuvvetlendirici, mental sembol)


Aşama 3. Uzmanlık


Aşama 4. Öğretmenlik


 Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.

 

Reiki eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

 

İzmir’deki reiki eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 

Antalya’daki reiki eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki nasıl öğrenilir - reiki nasil yapilir - reiki nedir nasıl yapılır -

Yorumlar