Reiki Nasıl Öğrenilir ?

Bu Yolda İlerlerken Ne Gibi Şeylerle Karşılaşırız? Şunu bilmelisiniz ki, her birimiz, bir fark yaratabiliriz ve hepimiz ışık işçisi olmak adına birbirimizin farkında olmaksızın o yol üzerinde ilerliyor olabiliriz. Hepinizin, ilginin odak noktası olan ya da topluma mâl olmuş kimselerin sizden farklı olmadıgının farkına varması son derece önemli. Evet, onlar özel, eşsiz ve kutsanmış kişiler, fakat aslında sizler de öylesiniz, her biriniz. Her biri, inisiyasyonun bütün deneme ve sınavlarından geçtiler ve ruhun karanlık gecesinden geçerek aydınlanmanın ışığına vardılar. Her birinin tek ortak özelligi azimli olmaları, çünkü deneyim ne kadar acı dolu olursa olsun, kendilerini ne kadar yalnız hissederlerse hissetsinler, ya da gelecek ne kadar karamsar bir tablo çizerse çizsin, ASLA VAZGEÇMEDİLER. Sabrettiler, ve Ruh ile birlik ve uyum içerisinde zaferle eriştiler, çünkü İlahi Görevlerini kabul etmek ve yerine getirmek için önceden beri hazırdılar.


Reiki manipulasyonlar yoluyla elde edilen geçici bir tedavi yöntemi değildir ve politik, felsefi veya dini görüşlerle bağlantılı olmayan dolu dolu saf sevgidir. Ellerimizde ve tüm vücudumuz üzerinde hissedeceğimiz bir hayat akışıdır: Sessizliği hissedin, kendinizi iyileştirin, etrafınızı da...


Siz her zaman bir Reiki kanalısınız! Şifacı değil, şifaya aracısınız; ne kadar çok Reiki yaparsanız enerji o kadar fazla miktarda girecek ve reiki kanalınız genişleyecektir.

Reiki ile yalnızca iyilik yapabilirsin.

Reiki bir kahramanlık yolu, sizin için bir araştırma gezisidir.
 
Reiki Nasıl Öğrenilir ?

Eğitim seminerlerine katılan kişiler Reiki Master'ı (hocası) tarafından el verme (kullanma yeteneği = inisiasyon) transferi yapılarak katılımcıların Reiki kanalları açılır. Bireyere, yöntemi kendilerine ve başkalarına nasıl uygulayabilecekleri öğretilerek uygulama tamamlanır. Kişi bu sayede kendini ve yakın çevresini iyileştirebilir. El pozisyonları 3 -5 dakika boyunca her noktaya uygulanır.
Kendi kendine kısa terapi (20-25 dakika),
Başka birine kısa terapi (25-30 dakika),
Başka birine tam terapi (45 -60 dakika) şeklinde uygulanır.Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.

Reiki eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki reiki eğitimlerimiz için  0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki reiki eğitimlerimiz için  0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki nasıl yapılır - eft nasıl yapılır - reiki nedir nasil yapilir - reiki öğren - reiki öğrenmek istiyorum -

Yorumlar