İzmir Reiki Master

Reiki etrafımızı saran, bizim yaşamımızı başlatan ve sürdürmemizi sağlayan evrensel yaşam enerjisini şifa maksadı ile kullanmamıza olanak sağlayan bir tekniktir. Kundalini Reiki eğitimi inisiyasyonla gerçekleşen bir eğitimdir. Yani Reiki'de olduğu gibi Kundalini Master'ın sizi bu enerjiye uyumlaması gerekmektedir. Bir Kundalini Reiki Master Teacher tarafından uyumlama alarak Kundalini Reiki enerjisini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 1′i aldıktan sonra kendinize ve diğerlerine şifa verebilirsiniz. Kundalini Reiki 1 notlarından öğreneceğiniz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3′ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.

Kundalinin kelime anlamı;  sanskritçe gizemli demektir. Orjinal yoga sistemine göre insanda bulunan gizemli evrim enerjisidir. Yogada asıl hedef bu enerjiyi aktif hale getirmek, uyandırmaktır. Kök çakrada uyanır ve sırasıyla diğer çakraları geçerek taç çakraya ulaşır. Her çakradaki blokajları çözerek çakrayı aktif hale getirir.

Kundalini vücudumuzda 3 kanaldan akar. Omurga boyunca ilerleyen merkez kanal haricinde vücudumuzun iki yanında bulunan ve bizim duygusal/fiziksel dengemizi ayarlayan iki adet yardımcı kanal vardır. Bu kanallar çin geleneğindeki yin ve yang’a denk gelirler ve bizim erkek/etken ve dişi/edilgen yanımızı temsil ederler. Enerjinin bu iki kanalda dengeli bir şekilde akması ve hiç birinin diğerinden daha ağır basmaması bizim dengede kalmamız için gereklidir.

Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.
 
Reiki eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki reiki eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki reiki eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.Bu makale şu konularla ilgili olabilir :reiki nasıl öğrenilir - eft nasıl yapılır - reiki nedir - reiki sembolleri - reiki öğren - reiki nedir nasil yapilir - reiki sevgi yolu - reiki yaşam -

Yorumlar