Antalya Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu Nedir ? Pek çok öğrencinin tecrübesizlikle üstesinden gelmeye çalıştıkları ve zorlandıkları eğitim sürecinde büyük sorunlar ve iniş çıkışlar yaşadığı bir gerçektir. Aslında çoğu kez öğrenciler ne yapıp ne yapmamaları gerektiğini bilirler. Ama bilmek yapabilmek anlamına gelmediğinden bu bilinenler yaşama geçirilemediği için pek çok sıkıntılar yaşanır. Buda beraberinde başarısızlıkla sonuçlanır. Bu sıkıntılara ne okullar ne dershaneler ne de özel dersler çare olabilmektedir.Bu durumda aileler elleri kolları bağlanmış, ne yapacaklarını bilemeyen bir haldedirler.

Öğrenci koçluğu; öğrenciler için çok önemli bir yol arkadaşlığıdır. Bu zorlu maratonda onların en büyük desteği olacaklardır. Öğrenciyi başarıya götürmek konusunda önemli bir görev üstlenmektedir.


Öğrenci Koçluğunun Yararları

• Öğrencilerde görülen disiplin problemleri büyük ölçüde azalır.   

• Yaratıcılığı ve başarıyı destekleyen bir eğitim ortamı yaratılır.

• Okulun akademik ve sosyal başarısı yükselir.

• Öğrencilerin bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal, çok yönlü gelişimleri desteklenir.

• Motivasyonları artar  

• Öğrenme kolaylaşır, öğrenciler öğrenmeyi severler.

• Amaç ve proje geliştirme, strateji belirleme ve sonuçlandırma becerisi kazanırlar.


• Çözüm üretme, problem çözme yetenekleri gelişir

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


 Denizli deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Öğrenci Koçluğunu tıklayabilirsiniz.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :öğrenci koçluğu nedir - öğrenci koçları - sınav koçluğu -

Yorumlar