Kuantum Koçluk

Kuantum koçluğu ile Hayatımız nasıl değişir? Koçluk, kişilerin içinde bulunduğu durumu fark etmelerini, arzu ettikleri hedeflere doğru yola çıkmalarını sağlayan, farkındalık yaratmak ve kişinin kendi içindeki potansiyeli yükseltmek amacıyla uygulanan yöntemlerdir.

Koçluk psikiyatristlik, psikologluk ya da danışmanlık değildir. Akıllıca sorular sorma üstatlığıdır. Kişinin yanıtları zaten kendisinin içindedir.

Kuantum koçu, kişinin kendisine bu yanıtları buldurup hedeflere ulaşmasına, kaliteli bir yaşam sürmesine sebep olan kişidir.

Kuantum koçu nasıl çalışır?

Bilmek ve yapabilmek arasında büyük bir fark var. Belki çok kitap okudunuz, birçok seminere katıldınız, konferanslara, eğitimlere gittiniz ama arzu ettiğiniz bolluk ve bereket, zenginlik, sağlık dolu hayatı yaşamınıza geçiremediniz. Bu, sistemli bir çalışma yapmadığınız anlamına gelir. Herzaman için zihin sistemli bir çalışma ister.

Öncelikle hedef belirlemeniz gerekiyor. Birçok insanın hedefi bile yok. Eğer siz hedefinizi bilirseniz en büyük adımı atmışsınız demektir. Bizim elimizde sihirli bir değnek yok. Sizin zihninizdeki gücü ortaya çıkartacak tekniklerimiz var.

 “Kuantum Yaşam Koçluğu” KİMLER İÇİNDİR?

Firmaların üst düzey yöneticileri

Orta kademe yöneticiler

İşletme çalışanları

Üniversite eğitim kadroları

Milli eğitim öğretmen kadroları ve tüm eğitim çalışanları

Üniversite öğrencileri

Üniversiteye hazırlananlar

Çeşitli sınavlara hazırlananlar

Kendini geliştirmek isteyenler

Farklı şeyler duymak ve seyretmek isteyen herkes

 Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Kuantum Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
İzmir’deki Kuantum Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Antalya’daki Kuantum Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz .

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Kuantum - Kuantum eğitimi - kuantum koçluk - kuantum koçluğu -

Yorumlar