Antalya Hızlı Okuma Kursu

Antalya Hızlı Okuma Eğitimi Kurs Programı sayesinde geliştireceğiniz Hızlı Okuma yeteneği zihinsel bir takım aktivitelerin, dolayısıyla bilinç altı düzeyindeki okuma ve algılama süreci ile ilgili olarak zihinsel kalıpları ile yakın ilişki içerisindedir. Okuma ve anlama süreci ile bireyin şahsi okuma performansını bilinçaltı düzeyde ne şekilde ilişkilendirdiği bireyin okuma hızını belirleyen en önemli etmenlerden birisidir. Kişi okuduğunu anlama ile ilgili olarak özgüven kazandığı takdirde okuduğu metni detaylara inmek suretiyle anlama çabası içerisine girmektense okuduğu materyalin içeriğini daha iyi anlayabilme eğilimi gösterir ve bu sayede okuma hızı kendiliğinden artar. Hızlı Okuma Eğitimi Kurs Programı NLP Eğitimi almış uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmakta ve eğitim süresince motivasyonunuz üst düzeyde tutularak ve sürekli idmanlar yaparak okuma faaliyeti ile ilgili olumsuz bilinçaltı kalıplarınızın yıkılması hedeflenmektedir.

Hızlı Okuma Tekniği Becerisini Kazanmak İçin 10 Neden ?

- Okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularında maksimum performansa ulaşarak kendinize olan güveninizi ve başarılarınızı artıracaksınız.
- Hızlı okumak, daha az zamanda daha fazla bilgiyi işleme imkanı sağladığından dolayı, okuma için harcadığınız zamanı önemli ölçüde kısaltacak veya aynı sürede çok daha fazla bilgiye sahip olacaksınız.
- Dikkatinizi daha uzun süre devam ettirebilecek ve kolay sıkılmayacaksınız.
- Zihninizi daha aktif kullanacak ve zekanızın parladığını hissedeceksiniz.
- Zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyede kullanacak, yapmayı isteyip de boş zamanınız olmadığı için yapamadığınız diğer işler için zaman bulacaksınız.
- Hızlı okuma teknikleri sayesinde,anlamak ve hatırlamak konusunda daha donanımlı olacaksınız.
- Hızlı okuma teknikleri ile; düşünme, algılama, değerlendirme, kavrama ve karar verme hızınız artacak okuma işlevini monotonluktan çıkartacak, zevkli ve eğlenceli hale getireceksiniz.
- LYS, YGS, SBS gibi sınavlara hazırlanıyorsanız hem hazırlanırken hem de sınavlarda zamandan önemli bir tasarruf sağlamış olacaksınız.
- Hızlı okuma tekniği ile, bir gazeteyi ortalama 30 dakikada tamamen okuyabileceksiniz.
- Yöneticiyseniz, önünüzdeki evrak yığınını en az 2 kat daha hızlı okuyup, değerlendirebileceksiniz.

Antalya Hızlı Okuma Kursu Program içeriği;

 • Etkin Hızlı Okuma Sistemi Teorisi
 • Anlama yeteneğini geliştiren Etkin Okuma teknikleri. 
 • Konsantrasyon ve PhotoReading egzersizleri.
 • Ön Okuma ve göz atma yöntemleri.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Antalya’daki Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

İzmir’deki Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsinizBu makale şu konularla ilgili olabilir :Antalya Hızlı Okuma Kursları - Antalya Hızlı okuma Kursu -

Yorumlar