Kuantum Koçluğu

Kuantum düşünce tekniğini nasıl öğrenebiliriz? Kuantum düşünce tekniğinin NLP’ den farkı nedir?

Kuantum koçu nasıl çalışır?

Bilmek ve yapabilmek arasında büyük bir fark var. Belki çok kitap okudunuz, birçok seminere katıldınız, konferanslara, eğitimlere gittiniz ancak arzu ettiğiniz bolluk ve bereket, zenginlik, sağlık dolu hayatı yaşamınıza geçiremediniz. Bu, sistemli bir çalışma yapmadığınız, yapamadınız anlamına gelir. Her zaman için zihin sistemli bir çalışma ister.

Bir şeylerin gerçekleşmesi için öncelikle hedef belirlemeniz gerekiyor. Birçok insanın hedefi bile yok. Sıradan bir şekilde yaşıyor , yaşadıkları için sadece zamanı öylece yaşıyorlar.Eğer siz hedefinizi bilirseniz en büyük adımı atmışsınız demektir. Bizim elimizde sihirli bir değnek yok. Sizin zihninizdeki gücü ortaya çıkartacak tekniklerimiz var.

Kuantum koçluğu ile bolluk, bereket ve zenginlik yaşamımızda nasıl oluşur?

Borç içindeyken nasıl bolluk ve bereket bilinci içine girebilirim? diye sorabilirsiniz. Bunun için önce inanmak gerekir. İnanmadığınız için bütün bunlar gerçekleşmiyorsunuz. Bir yerde döngü başlamış ve siz kıtlık bilincine girmişsiniz. Hâlbuki evren bolluk ve bereket içinde, bizim zihinlerimizde kıtlık bilinci var. Evren de bolluk bereket varken siz zihninize sıkıntı , kıtlık aşısını yaparsanız beyniniz bu frekansları yayacak ve siz bu bereketten ve bolluktan nasibinizi alamayacaksınız.

Yaymış olduğunuz kıtlık bilinciyle arzu ettiğiniz yaşantıyı yaşayamıyorsunuz. Bu nedenle bolluk ve bereket bilincine geçmek gerekiyor. Bunu yapmak için bazı çalışmalar yapıyoruz. İmajinasyon ve diğer kuantum tekniklerini kullanarak duyguları harekete geçiriyoruz. Olabilirliğine inandığınız zaman, arzu ettiğiniz hayat gerçekleşiyor.

Kuantum koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki kuantum koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24

Antalya'daki kuantum koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kuantum koçluğu - kuantum koçu -

Yorumlar