İzmir Hafıza Eğitimi

Hafıza teknikleri sizi sürekli olarak tekrar etme zahmetinden kurtarıp, zihninizin el değmemiş noktalarını faaliyete geçirerek, bilgileri belirli noktalara depolamanızı sağlayacak ve günler, haftalar, aylar, yıllar sonra dahi istediğiniz her zaman bilgilerinizi çok rahat hatırlayabileceksiniz. Günümüz dünyasında zekanın beyin hücrelerinin sayısının fazla olmasıyla değil, beyin hücrelerinin arasında bulunan bağlantıların fazlalılığıyla doğru orantılı olduğu anlaşılmıştır. Aslına bakılırsa bu herkes adına son derece iyi bir haberdir. Çünkü zeka beyin hücrelerinin sayısıyla orantılı olsaydı, neredeyse hiç şansımız kalmazdı. Beyin hücreleri çoğalmadığı ve bu hücreler maalesef ki öldükten sonra yenilenmediği için, zihnimizin potansiyelini artırmak ve zekamızı geliştirmek hiç bir şekilde mümkün olmazdı. Oysa beyin hücreleri arasında bulunan bağlar, bağlantılar güçlendirebilir ve istenildiğinde artırılabilir bir yapıya sahiptir. Yani zihinsel kapasitemizi ve yeteneklerimizi artırmak bizler için her zaman mümkün olan bir durumdur. Hayran olarak baktığınız, “Ne kadar da zeki” şeklinde yorumlar yaptıklarınızın sizden tek farkı beyinlerini nasıl kullanacaklarını iyi derecede bilmeleri, bir takım tekniklerin varlığından haberdar olmaları ve bu teknikleri başarılı bir şekilde uygulayabilmeleridir. Onların düşünce yapıları içerisinde “Ben dahi değilim, benim beynim bunları asla almaz.” gibi olumsuz düşüncelere yer yoktur. İnsan beyninin mevcut mükemmel kapasitesinin farkındadırlar ve zihinlerine sınır koymaktansa “Daha fazla ne yapabilirim?” şeklinde düşünmektedirler.

Bir takım kimseler nasıl olmuşta hatırlama güçlerini bu denli geliştirmişlerdir? Bu sorunun tek bir cevabı vardır: “Bu insanlar zihinlerinin varolan gücünün farkındadır ve beyinlerini geliştirmek adına bir takım teknik ve egzersizleri uygulamaktadırlar.” Gelin sizlerde bu teknikleri öğrenin ve  yaşamınızın her alanında uygulayarak başarı potansiyelinizi ortaya çıkarın...

Sizde Hafıza eğitimi ile Unutmayı Unutabilirsiniz!

Hafıza Teknikleri Eğitimi İle Ayrıca;

- Konunun bütününü bir anda görme yeteneğiniz artar.

- Hafıza Teknikleri, beyninizin anladığı dil üzerinden yazma sanatıdır.

- Beynin her iki lobuda aktif olarak kullanıldığı için öğrenme kalitesi ciddi olarak artar

- “Bir resim bin sözcüğe bedeldir.” Sözünden yola çıkarak konunun fotoğrafını çekmiş olursunuz. Bu şekilde fotoğrafik hafızanızın gelişmesine katkı sağlarsınız.

SBS,LYS,YGS, ve benzeri imtihanlar bireylerin geleceklerini belirlemeleri noktasında önemli bir role sahiptir. Bu nedenle öğrenciler yoğun stres, sınav telaşı duygularını kendi içlerinde barındırmaktadırlar. Sınavlara karşı mevcut zihinsel ve duygusal tepkilerimizin pozitif olarak değiştirilmesi başarıyı etkileyen en önemli faktörlerdendir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hafıza Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir Hafıza Teknikleri, Hafıza Teknikleri İzmir, İzmir Hafıza Geliştirme, Hafıza Geliştirme Kursu İzmir, İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika, Hafıza Egzersizleri İzmir, Beyin Gücü İzmir, Nlp Teknikleriyle Hafıza Geliştirme ve Hafıza Gücü nü Geliştirme ile ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :zmir Hafıza Teknikleri - Hafıza Teknikleri İzmir - İzmir Hafıza Geliştirme - Hafıza Geliştirme Kursu İzmir - İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika - Hafıza Egzersizleri İzmir - Beyin Gücü İzmir - Nlp Teknikleriyle Hafıza Geliştirme -

Yorumlar