İzmir Aile Koçluğu Eğitimi

Hayatınızın tüm karmaşasında, sorunlarınızda kaçınılmaz bir umutsuzluk yaşıyorsunuz. Gerek aile yaşamınızda, iş yaşamınızda karşılaştığınız problerimizi tek başınıza çözmekte yetersiz kalabiliyorsunuz. Bu sorunları çözmek için bir uzmana danışıp yardım alarak kalıcı bir çözüm yolu bulmanız için verilen bir eğitim olan aile koçluğu, doğru yerlerde, doğru kişilerle, doğru ve etkili kararlar almanızda size hem yardımcı olmak hem kalıcı etkiler bırakmak için, sizin mutluluğunuz ve yaşam standartlarınızı olağanın üstüne çıkarmak amaçlı bir eğitimdir.

Aile içinde yaşanan iletişim bozukluklarından kaynaklanan sorunların çözümünde, bireysel ilişkilerinizde sizi huzursuz eden etmenlerde, aile yaşantınızı kendi anne ve babanız yada eşinizin annesi ve babası etkiliyorsa, eşinizle aranızdaki tüm problemlerde (ortak karar alma, etkili iletişim kurma, cinsel sorunlarda vb.), çocuklarınız için duyulan kaygılarda etkili bir çözüm bulmak için önerilen bu eğitim, aile içi tüm sorunlarınıza kalıcı çözüm yolları bulmanızda size yardımcı bir eğitim.

Aile koçluğunda, etkili ve kalıcı çözüm yolları bulabilmek ve bu çözüm yollarını doğru uygulayabilmek adına, ailedeki tüm bireylerle özel görüşmeler yapılmaktadır. Sorunlar objektif bir biçimde masaya yatırılıp tüm tarafların istek ve görüşleri doğrultusunda doğru ve etkili kararlar alıp, alınan bu kararları doğru uygulayabilmek, ailedekitüm bireylerin mutluklarını sağlamak temel amaçlar içindedir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
 
Aile Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki  Aile Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Aile Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Aile Koçluğu - Aile Koçu -

Yorumlar