Erteleme

Başarı Engellerini Aşmak : Eğer onlar hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, kendinize yaptığınız inat rüyadır.

Erteleme nedir ve ne neden olur?

Bir olasılıkla mümkün olabilir erteleme, oldukça basit bir hayal kırıklığı ,belki de bir iş fikri, bir kariyer taşımak ya da belki de bir ev taşımak , bir konuda konuşmak, somut eylem bulamamak. bu benim düşüncem olabilir? Peki nedenini belirlemek erteleme bariyerinin üstesinden gelebilir?
 

Erteleme nedenlerinin üstesinden gelmeye yardımcı olmak için grup etkinliklerinde bulun. Bu, daha etkili sonuç verecektir.

Biraz kaçış iyi yoldur ve hayal gücünü bir nebze rahat bırakır. Aslında buna sebep olan nedenlerden biri, biz değişiklikleri meydana getirmek için olagan bir gücün varlığına inanıyoruz.  Ancak gelecekteki durumu hayal etmekten başka bir şey değildir bu. aslında tembellik ve büyük bir karışıklığa yol açar. Sağlıklı bir zihin aslında rüyaların çekiciliğine odaklanması gerekir.bunları hayal etmekle işe başlayın.

. Planlama başlar.. Bazı planlama zamanını bir kenara koyun. Yapmanız gereken şey mecburi ve gereksiz tabuları yıkmakla başlayın. Bir liste yapın, yanlış gidebilir şeyleri düşünmek ve birilerinin haklı olduğuna inanmak doğru değildir.

Eylem  planı harekete geçirmek için çeşitli adımlar belirleyerek başlamak gerekir. . Kendinize bir zaman çerçevesi kabul edin.bir seferde değil kademe kademe devam edin ve başarınızı görün..

. Hedeflerinize hazırlıklı olun. Beyninizdeki yanlış düşünceleri atın ve siz bu dünyaya kendi hedeflerinizi en iyi yöne çekmek için geldiniz.. Bu gayet yolundadır. ve modifikasyon açık kalmalıdır.

. Erteleme sonuçta oldukça olumsuz bir devlet unutmayın.. Onların ilerlemesi için yapılan bir şey yoktur İnsanlar birisinin sabit fikirleri dinlemekten bıkar.. Zihin, hayal etmek için hareketsiz  hale geldikçe  daha karışık hale gelebilir

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :erteleme - erteleme nedir -

Yorumlar