Bireysel Koçluk

Bireysel koçluk eğitimi;daha üst düzeyde, daha doyurucu bir yaşam sürmeyi arzulayan kişilere destek amaçlı bir kişisel gelişim modelidir. Kişilerin kendilerini bireysel veya mesleki alanda geliştirmek ve kendi potansiyellerini daha etkin kullanmak istedikleri durumlarda tercih edilir. Kendini geliştirmeyi hedefleyen ,amaç ve önceliklerini belirlemek ve harekete geçmek için cesaret ve desteğe ihtiyaç duyan kişiler için  süper etkili bir gelişim sürecidir. Bireysel koç, kişinin hedeflerine odaklanmasını ve planlarını uygulamaya geçirmesini sağlayacak sistemler geliştirir ve kişinin bu sistemleri uygulayabilmesi için gereken becerileri kazanmasına yönelik rehberlik yapar.Kişinin yaşam düzeyinin yükselmesine katkıda bulunabilecek bütün teknikleri ortaya koyar.Bireyin hayata bakış açısını tümden değiştirir.Başarı avcısı haline gelmesini sağlar.Başarılı rol modelleri olan insanlar başarıya kiilitlenirler.Eski alışkanlıklar yepyeni bilimsel tekniklerle yer değiştirirler.
 
 Bireysel Yaşam koçluğu hizmetimiz içerisinde, yaratıcı, zeki, açık fikirli ve açık sözlü, gerçeği bulmaya ve keyfini çıkarmaya her şeyden çok önem veren, cesur ve yepyeni bir yaşam için deneyler yapmaya hazır, değişime hazır ve istekli bireylerle yaşam kalitelerini  arttırmak için tüm teknik ve beceri eğitimleri vardır.
 
İnsanlar bireysel yaşam koçlarıyla çalışırken ;

§ Kişisel vizyon ve amaçlarını belirlemek,

§Kendilerine  daha iyi hedefler koymak ve hedeflerine daha hızlı ulaşmak,

§Kendi  yaşamlarını değerleri ve öncelikleri çevresinde yeniden düzenleyebilmek,

§Yaşamlarında  önemli değişiklikler yapmak ve kararlar vermek,

§  mali durumlarını düzeltmek ve gelirlerini arttırmak,

§Hayal ettikleri,  sevdikleri bir yaşamı tasarlamak ve yaşamak,

§Mesleki  kariyerlerinde ve işlerinde öne geçmek,

§ Kendi gelecekleri için daha iyi kararlar vermek,

§Profesyonel bir koçla çalışmanın yaratacağı sinerjiden yararlanmak,

§Koçluk eğitimi tekniklerini kullanarak ,çevreleriyle  ilişkilerini geliştirmek,

§ İçinde yaşadığımız dünyaya katkıda bulunmak,

§ Yaşam koçluğu teknikleri sayesinde yaşamlarını kolaylaştırmak,

§ Yaşam koçluğu eğitimleri sonucu kişisel  bilgi ve becerilerini sağlamlaştırmak,

§  Koçluk desteğiyle stresi yaşamlarından kovmak,

§Daha başarılı  ve daha etkin bir yönetici veya işadamı/kadını olmak için çalışırlar.Tüm bu aradıklarını yaşam koçluğu seminerlerinde bulabilirler.Gerçek hayattaki uygulamaları yapabilmeleri için gerekli olan teknikleri kullanabilecekleri becerileri geliştirebilirler.
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Bireysel Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

 
İzmir’deki Bireysel Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Bireysel Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Koçluk Nedir - Koçluk - Koçluk Eğitimi - Koçluk Eğitimleri - -

Yorumlar