Koçluk Sertifika Programları

:: Koçluk Sertifika Programları

Dünyada ve Türkiye’ giderek yayılan koçluk sisteminin profesyonellerinden biri olmak için alınması gereken 90 saatlik temel eğitim. Sertifikasyon için 70 saat koçluk uygulaması gerekmektedir.
 
Certified Coach
Temel ve ileri koçluk tekniklerini kapsayan 90 saatlik bir eğitimdir. Kişisel ve kurumsal olmak üzere A'dan Z'ye tüm koçluk alanlarını kapsamaktadır. Sertifikasyon için 250 saat koçluk uygulaması gerekmektedir. Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Certified Coach sertifikası verilecektir.

Professional Certified Coach
A’dan Z’ye bütün koçluk alanlarında ileri düzey koçluk tekniklerini kapsayan 140 saatlik bir eğitim. Sertifikasyon için 300 saatlik koçluk uygulaması gerekmektedir. Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Professional Certified Coach sertifikası verilecektir.

Master Certified Coach
800 saat Koçluk uygulamasından sonra kazanılan sertifikadır.
Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Master Certified Coach
sertifikası verilecektir.

?    Kariyer Koçluğu (Career Coaching) Sertifika  Programı
?    Yaşam Koçluğu ( Life Coach )  Sertifika  Programı
?    Yönetici Koçluğu ( Executive Coaching ) Sertifika Programı
?    Satış Koçluğu  ( Sales Coaching ) Sertifika Programı
?    Öğrenci koçluğu (student coaching) Sertifika Programı

Koçluk Sertifika Programlarımızın Avantajları

Üniversiteyi bitirdiniz ama iş yaşamında konunuzla ilgili daha derin bilgiye ihtiyacınız olduğunu anladınız. Zamanınız kısıtlı, üstelik bütçeniz de sınırlı.

Koçluk Sertifika programları ile kısa süre içinde, ilgi duyduğunuz meslek hakkında yeni beceriler, uluslararası deneyim ve bazen de iş deneyimi kazanırsınız.
Sertifika programları 7 gün ile 12 ay kadar değişen uzunluktadır.
Koçluk Sertifika programları bitimi, kazanmış olduğunuz bütün pratik ve gerçek iş yaşamından alınmış bilgileriniz mesleğinizdeki ilk sabahtan itibaren etkin ve kolayca uygulayabilir ve diğer meslektaşlarınız arasında farklı bir bakış açısıyla işlerinizi devam ettirebilirsiniz.
Koçluk Sertifika programları lisans veya yüksek lisans programlarına oranla çok daha hızlı ve ucuzdur.
Başvuru koşulları nispeten daha kolaydır.
İş yaşamınızın size sunduğu kısıtlı zaman diliminde kendinize uygun herhangi bir tarihte başlayan programı bulma şansınız yüksektir.
 
Koçluk Sertifika Programlarımız  ile ilgili detaylı bilgi için 0(232) 422 59 54 numaralı telefondan veya burayı tıklayınız.


 


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk - koçluk eğitimi - koçluk eğitimleri - koçluk sertifikası - koçluk sertifika programları -

Yorumlar