HAFIZA KOÇLUĞU

·  Bireylere Düşünmenin ve kontrollü bir şekilde hayal kurmanın sihirli gücünü gösterir, öğrenmeyi öğrenmenin farkına vardırarak ve bu süreçten keyif almalarını sağlar.

 

·  Unutma, konsantrasyon, bigileri hafızada tutamamak, orijinal fikirler üretememek gibi monotonlaşmış kalıpları kırmanız için yardımcı olur.

 

·  Özel hafıza teknikleri ile zihinsel potansiyel düzeyi en üst seviyede kullanabilmenin teknikleri keşfedilir.

 

·  Kalıcı öğrenme ve arzu edilen bilgilerin %100 oranında hatırlanması adına özel hafıza yöntemleri geliştirir.

 

·  Hafıza ile ilgili belirlenen hedef ve performansa ulaşmak adına bilimsel ve tüm dünya üzerinde geçerliliği ispatlanmış destekler sağlar.

 

·  Zihinleri kışkırtır, harakete geçirir ve bireyler üzerinde hedeflerine ulaşmaları konusunda istek uyandırır.

 

·  Özgüven artışı ile birlikte kişilerin meşgul olduğu işlerde performans artışları sağlanır. Öğrencilerde ise akademik başarı yükseldiği gibi kendilerini daha mutlu bir şekilde hissederler.

 

Öğrenmeyi öğrenmek  ve hatırlama becerilerini geliştirerek zihinsel potansiyelini daha yüksek bir seviyede kullanmak isteyen herkes (öğrenci, öğretmen, yönetici, sanatçı...vb.) bu eğitimimizde yararlanabilir.

 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 
 
Hafıza Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
 
İzmir’deki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya 
burayıtıklayabilirsiniz.

İzmir Hafıza Teknikleri, Hafıza Teknikleri İzmir, İzmir Hafıza Geliştirme, Hafıza Geliştirme Kursu İzmir, İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika, Hafıza Egzersizleri İzmir, Beyin Gücü İzmir, Nlp Teknikleriyle Hafıza Geliştirme ve Hafıza Gücü nü Geliştirme ile ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Hafıza Teknikleri - Hafıza Teknikleri İzmir - İzmir Hafıza Geliştirme - Hafıza Geliştirme Kursu İzmir - İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika - Hafıza Egzersizleri İzmir - Beyin Gücü İzmir - -

Yorumlar