İzmir Hızlı Okuma, Hızlı Okuma İzmir, Hızlı Okuma Eğitimi ,

İzmir Hızlı Okuma, Hızlı Okuma İzmir,   Hızlı Okuma Eğitimi ,

 1000 Sayfalık Bir Kitabı 4 Saatte Okumak Artık Hayal Değil!

 Okuduğunuz kitaplar elinizde haftalarca sürünüyorsa,

 Okuma hızınız yavaşsa,


 Az zamanda çok okumanız gerekiyorsa,


 Okurken yoğunlaşma sorununuz varsa,

 Cümleleri anlayabilmek için tekrar tekrar okuyup vakit
kaybediyorsanız,


 Okuduklarınızı tam olarak anlamakta zorluk çekiyorsanız,


 Ağır metinlerin içinde kayboluyorsanız...


 Kısaca, okumak size zor, yorucu ve keyifsiz geliyorsa


İŞTE DOĞRU YERİ OKUMAKTASINIZ!
 
Bu programda okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir şekilde arttırmak hedeflenmekte ve bunun % 100 GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR!

Kendi kalitenizi artırmanın en kolay yolu okumaktır. Hayatınızı şekillendirir ve değiştirir.   Yapılan araştırmalarda öğrendiklerimizin %80-85‘i okuyarak elde edildiğimize göre bugüne kadar daha etkili okumanın çabasını göstermiş olmamız gerekirdi...  İyi ve etkili okuma için en son ne zaman kendinizi geliştirdiniz? Eğer böyle yapmadıysanız, belki de siz hala ilkokul 2 ya da 3. sınıfa giden bir çocuğun etkinliğinde okuyorsunuz.    Okumanızı geliştirebilirsiniz. Üniversite mezunu bir kişi 150 – 250 kelime arasında okur. Bunu çok rahat 3 – 5 kat arttırmak mümkün…Neden mi? Çünkü ben size konulan ne olursa olsun sınavlarda başarınız ne kadar artırdığınızı göreceksiniz. Daha iyi ve daha hızlı nasıl yapacağınızı ve okuduklarınızdan daha fazlasını nasıl aklınızda tutacağınızı ve sınavlarda hazırlanırken hızlı ve pratik şekilde test çözdüğünüz göstereceğim. Neden mi? Çünkü ben size konuları ne olursa olsun sınav hazırlanma ve sınavlarda işinizi kolaylaştırmayı hedefliyorum. Bunun için daha iyi ve daha hızlı nasıl okuyacağınız ve daha hızlı ve pratik nasıl test çözüp sınavlarda başarınız nasıl katlayacağınız konusunda rehber bir eser ortaya koymayı hedefledim.

İzmir Hızlı Okuma EĞİTİMİN DETAYLARI:


 Eğitimin ismi: İZMİR Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

 Eğitmen: Cemal KONDU.( Kişisel VE KURUMSALGelişim Uzmanı/ Yazar)

 Eğitimin süresi: 24 saattir. 5 haftalık zaman diliminde programın tamamlanması uygundur. (Eğitimlerimiz %25 teorik, %75 pratik uygulamalardan oluşmaktadır.)

 Eğitimin dili: Türkçe.

 Eğitim yeri: İzmir hızlı okuma

KİMLER BU EĞİTİME KATILABİLİR?

Sınavlara hazırlananlar,( SBS,  YGS,  LYS, KPSS, ALES vb.) öğrenciler ve eğitmenler, Yöneticiler ve her düzey idari görevliler, Okumayı ön planda tutan tüm meslek erbapları ve Okumasını geliştirmek isteyen her yaştaki kişiler.
 
© Bireysel ve en fazla 3 kişilik özel grup çalışmaları – En üst düzeyde başarı
 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Karşıyaka Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Denizli deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Hızlı Okuma - Hızlı Okuma İzmir - İzmir Anlayarak Hızlı Okuma - Hızlı Okuma Eğitimi İzmir - İzmir hızlı okuma kursları - hızlı okuma kursları İzmir - Hızlı Okuma Teknikleri İzmir - İzmir Hızlı Okuma Sertifika - Hızlı Okuma Eğitmeni İzmir - Hızlı Okuma Egzersizleri İzmir -

Yorumlar