İZMİR ANLAYARAK HIZLI OKUMA KURSLARI

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenmenin tüm dünyada geçerliliği kabul edilmiş bir bilimi ve sanatı vardır. Okuma ve öğrenme ile ilgili ne düşündüğünüz, ne hissettiğiniz ve geliştirmek için ne yapmanız gerektiği bu tekniklerin birer parçasıdır.
 
 
Bir yolu da bu konuda gelişime olan isteğinizin ve değişme arzunuzun ne kadar kuvvetli olduğudur. Bu düşünce ve duygular olması gerektiği gibi yapılandırılmadığı sürece Hızlı Okuma ve Etkin Öğrenme ile ilgili gerekli gelişimi kaydetmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Bu alanların en iyi şekilde dengelenmesi halinde “Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme” kursu size bu becerileri kazandırmanın yanı sıra gelişime olan isteğinizi ve inancınızı da arttıracak ve yaşam kalitenizin yükselmesinde size yardımcı olacaktır.
Türkiye’nin “NLP” ve “Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri” konusunda lider uzmanı tarafından tasarlanmış bu kurs; sizi çok daha kısa sürede okuyup anlayabilen, kısıtlı olan zamanlarınızı istediklerinizi öğrenerek değerlendirmenize imkan veren, değişim ve gelişim konusunda daha istekli ve bunlara paralel olarak yaşam kalitesi yükselmiş bir bireye dönüştürecektir.
 
 
Bu eğitimle kitap okumanın sizin için bir külfete dönüşmesinden kurtulun ve zamanınızı çok daha verimli kullanmayı öğrenin.
 
Nasıl Öğreneceksiniz?
 
 
• Okuma ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve bu doğrultuda beklentilerinizin saptanması
 
• Dünya genelinde kabul gören tekniklerle hayatınıza ve çevrenize kalite katmak
 
• Kendiniz ve kişisel gelişiminiz için kazanan bir psikoloji oluşturun
 
• Okuma ile ilgili inanç ve kalıplarınızı belirlemek ve bunları değiştirmeyi öğrenmek
 

“İzmir Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme”  eğitimini tam olarak ne için istediğinizi bilin ve bu gelişim süreci için kendinize değer verin, böylece gelişim süreciniz ölçülebilir ve geliştirilebilir olacaktır.
 
 
Okuma ve anlama ile ilgili ihtiyaçlarınızı gözlemleyin, atacağınız adımlar ve izleyeceğiniz yol ihtiyaçlarınızı yansıtabilir.
 
 
Eğitim süresince NLP tekniklerinin uzmanlarımız tarafından ustaca kullanılmasıyla motivasyonunuzun üst düzeye çıkartılması ve olumsuz inanç kalıplarınızın değiştirilmesinin tadını çıkartabilirsiniz.
 

Neler Kazanacaksınız?
 
 
• Kitap okumak sizin için bir külfet ve zaman kaybı olmaktan çıkabilir.
 
• Okuma konusundaki olumsuz inançlarınızın değişmesiyle okumaktan ve kendinize değer katmaktan keyif alabilirsiniz.
 
• Kendini geliştirmenin, gereksiz zaman kayıplarının önüne geçmeye çalışmaktan daha eğlenceli olduğunu fark etmek.
 
 
Bir şeyler okurken beyninizin hayal kurmasının önüne geçerek okuma etkinliğini daha verimli ve eğlenceli hale getirmek.
 
İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi - 24 Saat
 
 
Eğitim Detayları:
 
* Eğitim İsmi: İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

* Eğitmen: Cemal KONDU.( Kişisel VE KURUMSAL Gelişim Uzmanı/ Yazar)
 
 
* Eğitimin süresi: 24 saattir. 5 haftalık zaman diliminde programın tamamlanması uygundur. (Eğitimlerimiz %25 teorik, %75 pratik uygulamalardan oluşmaktadır.)
 
* Bu programda okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir şekilde arttırmayı % 100 GARANTİ VERİLMEKTEDİR!  Eğitimin temel hedefi anlama, dikkat, odaklanma, konsantrasyon en  etkin şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın sonunda  verimli ve etkin bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir. 
 
İZMİR’DEKİ ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ ( KURSLARI) İÇİN AYRINTILI BİLGİ:
 
 SAYGIN NLP DANIŞMANLIK VE KOÇLUK MERKEZİ 
 
( İzmir Kişisel Ve Kurumsal Gelişim Akademisi)
 Kıbrıs Şehitleri CAD. No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11
Alsancak - İzmir
 
 
Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224
 
 
msn:saygin-danismanlik@hotmail.com 
 
 
© Bireysel ve en fazla 3 kişilik özel grup çalışmaları – En üst düzeyde başarı
 
©Not: Eğitime katılan herkese anlayarak hızlı okuma hakkında kişiye özel olumlama cdleri hediye edilmektedir.
 
 
İzmir Hızlı Okuma kursu, Hızlı Okuma kursu İzmir, İzmir Anlayarak Hızlı Okuma kursu, Hızlı Okuma Eğitimi İzmir, Hızlı Okuma Teknikleri kursu İzmir, İzmir Hızlı Okuma Sertifika, Hızlı Okuma Eğitmeni İzmir, Hızlı Okuma Egzersizleri İzmir ve Hızlı Okuma Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :anlayarak hızlı okuma - hızlı okuma - hızlı okuma dersi - hızlı okuma egzersizleri - hızlı okuma kursları - hızlı okuma kursu - hızlı okuma programı - hızlı okuma teknikleri - izmir kurs - izmir kurslari - izmir kursları - izmir hızlı okuma kursları - hızlı okuma kursları izmir - izmir hızlı okuma - hızlı okuma izmir -

Yorumlar