Hızlı Okuma Kursları

Okuma hızınızı 2-4 kat daha arttıracaksınız.

Okuduklarınızı daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.

Okuduklarınızı daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümseyen değerlendiren ve daha iyi zihinde tutan, verimli okuyucu durumuna geleceksiniz.

Göz sağlığı ve kaslarınız ciddi anlamda gelişecek.

Sınava giren öğrenciler için anlayarak hızlı soru çözme zamanı kazandırır.

Anlayarak hızlı okuma eğitimleri ile dikkat, konsantrasyon ve anlama düzeyinizi arttırarak, 1 dakikada ki okuma hızınızı minimum 2 hatta 3-4 kat arttırmak ister misiniz?

Hızlı Okuma Kursu İçerik;

Okuma-Göz, Okuma-Beyin İlişkisinin anlatılması

Etkin Okuma Metotlarının öğretilmesi

Beynimizin Sınırları Ve Özellikleri konusunda bilgi verilmesi

Göz Kaslarını Geliştirme Çalışmalarının öğretilmesi ve uygulanması

Aktif Görme Alanının Genişletilmesine yönelik egzersizler

Okumayı Yavaşlatan Faktörlerin anlatılması ve önüne geçilmesi

Konsantrasyon Geliştirme Çalışmalarının yapılması

Ritmik Görme Çalışmalarının öğretilmesi

Materyale Göre Okuma Yöntemleri geliştirme gibi konularda size yardımcı olacaktır.

Katılımcı Profili: Sbs, Ygs, Lys, Kpss, Ales hazırlanan ve ara sınıflarda okuyan öğrenciler ve kendisini geliştirmek isteyen tüm yetişkinler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Karşıyaka Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Denizli deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma teknikleri - hızlı okuma programı - ücretsiz hızlı okuma kursu - hızlı okuma egzersizleri - hızlı okuma kursları izmir -

Yorumlar