Hızlı Okuma İzmir

•  Eski okuma hatalarından kurtulmak, yeni ve etkili okuma becerini kazanmak

•  Göze gerçek görme yeteneği kazandırarak, görme, tanıma, belleme ve zihinsel ayrımlaştırma becerisinin geliştirilmesi

•  Okuma hızının en az  2 -3 kat, ortalama olarak 5- 6 kat civarında artırılması

•  Dikkat ve konsantrasyon düzeyinin ortalama  % 80 civarında artırılması

•  Anlamada hiç bir kayıp olmaksızın, okunanı anlama yüzdesinin ciddi anlamda artırılması

•  Hızlı ve etkin okuma tekniklerinin öğrenilmesi ve aktif bir şekilde kullanımı

•  Okuyarak öğrenilen bilgilerin hafızada tutulabilme tekniklerinin öğrenilmesi

•  Okuma konsantrasyon düzeyinin artırılması ve okumanın zevkli bir hale getirilmesi


HIZLI OKUMAYA İLİŞKİN SORULAR:
 
ORTALAMA NE DÜZEYDE HIZ ARTIŞI SAĞLAYABİLİRİZ?

Kurslarımızda, egzersizleri günü gününe yapanlar ve eksiksiz olarak tamamlayanlar, ortalama 3-5 kat civarında hız artışı sağlayabilmektedir. Bunun yanında kursiyerlerimiz arasında dakikada 1200 kelime hızının üzerine çıkanlar da vardır.
 
HIZLI OKUDUĞUMUZDA, ANLAMA ORANIMIZDA DÜŞME OLUR MU?

Kesinlikle hayır. Kurslarımızda, anlama düzeyinin artırılmasına yönelik bir takım çalışmalar yapılmaktadır. Bu egzersizleri günü gününe yapan ve eksiksiz bir şekilde tamamlayanların anlama oranı düşmediği gibi artış da gösterir.
 
EGZERSİZLER ÇOK VAKTİMİZİ ALIR MI?

Size eğitmen tarafından verilecek olan egzersizleri günlük 20-30 dk. civarında çalışılmanız yeterlidir. Bu egzersizler her yerde (Serviste, TV izlerken, Müzik dinlerken vb.) yapılabilen egzersizler olduğu için özel bir zaman dilimi ve mekân hazırlamaya ihtiyaç yoktur. Çünkü hızlı okumada önemli olan nokta gözü çalıştırmaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Karşıyaka Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Denizli deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 İzmir Hızlı Okuma, Hızlı Okuma İzmir, İzmir Anlayarak Hızlı Okuma, Hızlı Okuma Eğitimi İzmir, Hızlı Okuma Teknikleri İzmir, İzmir Hızlı Okuma Sertifika, Hızlı Okuma Eğitmeni İzmir, Hızlı Okuma Egzersizleri İzmir ve Hızlı Okuma Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Hızlı Okuma - Hızlı Okuma İzmir - İzmir Anlayarak Hızlı Okuma - Hızlı Okuma Eğitimi İzmir - Hızlı Okuma Teknikleri İzmir - İzmir Hızlı Okuma Sertifika - Hızlı Okuma Eğitmeni İzmir - Hızlı Okuma Egzersizleri İzmir -

Yorumlar