NLP İzmir

NLP(Neuro Linguistic Programming),düşünme, dil ve davranış süreçlerini inceleyerek, kişilerin belirledikleri hedeflere ulaşmak için bu süreçleri en etkin nasıl kullanabileceğini öğreten bir çalışma alanıdır. NLP hızlı ve etkili bir şekilde davranış değişikliği yaratmaya yönelik çok güçlü teknikler ve bunların nasıl kullanıldıklarını açıklayan bir uygulama felsefesinden oluşmaktadır. NLP Temel Eğitiminin Amacı; Kişilerin potansiyellerini keşfetmelerini ve kullanabilmelerini, yaşamlarında öncelikli hedeflerini belirleyebilmelerini, hedeflerine ulaşma kararlılığını sürdürebilmelerini, farkındalıklarını artırabilmelerini, davranış esnekliği kazanmalarını, etkili iletişim kurabilmelerini, çatışmaları ve sorunları yönetebilmelerini  sağlamak için gerekli olan temel bilgi ve becerileri NLP teklikleri ile uygulamalı olarak aktarmaktır.

NLP kısaca beynimizi anlama ve onu en etkin biçimde kullanma yollarını öğreten bir teknik, bilim ve sanattır. İş hayatından sosyal fobileri yok etmeye, dil eğitiminden kolay ve kalıcı öğrenmeye, iletişim becerilerini geliştirmeye kadar insanın içinde olduğu hemen her alandaki kişisel gelişim aracıdır.

NLP, kişinin istediği her türlü sonucu elde etmesine olanak sağlayan bir düşünce, davranış ve uygulama tarzıdır. NLP duyu organları aracılığıyla algılanan dış dünyaya ait bilgi ve mesajların beynimizde hangi süreçlerden geçerek anlam kazanıp kişilerin davranışlarını yönlendirdiğini, etkilediğini ortaya koyar. Bu teknoloji, kişinin kendini  ve diğer insanları daha iyi anlamak, etkilemek için geliştirilecek yeteneklerini kapsar.  Bu sayede insanların daha mükemmel  performansı nasıl ortaya koyacakları incelenir. Kişi mevcut bilgilerinin daha fazlasını esneklik, yaratıcılık ve geri bildirim sayesinde öğrenebilir ve yaşamın her alanında istediği başarıya ulaşabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz  veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir Nlp, Nlp İzmir, İzmir Nlp Teknikleri, Nlp Sertifika İzmir, İzmir Nlp Yöntemleri, İzmir Nlp Eğitimi, Nlp Eğitimi İzmir, İzmir Sertifika ve Nlp teknikleriyle ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsini


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Nlp - Nlp İzmir - İzmir Nlp Teknikleri - Nlp Sertifika İzmir - İzmir Nlp Yöntemleri - İzmir Nlp Eğitimi - Nlp Eğitimi İzmir - İzmir Sertifika -

Yorumlar