İzmir Hafıza Eğitimi

Hafıza eğitimi bireylerin beyinlerini daha etkin kullanmalarına yönelik bir çeşit kılavuzudur. Beyni etkin kullanma yöntemleri kişilere uygulamalı bir biçimde öğretilerek istenilen bilginin kalıcı hafıza içerisine alınmasıdır.

HAFIZA TEKNİKLERİ

- Hafıza-Hatırlama İlişkisi
- Kısa - Uzun Süreli Hafıza ve İşleyiş Şekilleri
- Pratik Hafıza Kullanma Yöntemleri
- Unutmayı Azaltmanın Ve Etkin Bir Şekilde Hatırlamanın Kuralları
- İsim Hafızasını Güçlendirme Yöntemleri
- Bilgilerin Hafızaya Alınması Soyut Düşüncenin Geliştirilmesi
- Mantıklı Bağıntılar Kurma Teknikleri
- Mantıksız Bağıntılar Kurma Teknikleri
- Mantıklı Ve Mantıksız Bağıntılar Kurmak Suretiyle Hafıza Eğitimi
- Formüllerin Hafızaya Alınması

Konu başlıklarının kursiyerlere uygulamalı olarak öğretilmesi ve bireylerin beyni daha etkin bir şekilde kullanarak hafızalarının geliştirilmesidir.

Hafıza teknikleri alanında uzmanlık kazanmış kişilerin ve araştırmacıların kullandıkları bir takım hafıza tekniklerini ve ne şekilde uygulayabileceğinizi öğrenmeye ne dersiniz? Öğretim döneminin ilk günlerinde öğrenilen bilgileri sevgili öğrencilerimizin yıl sonunda da sınavlara girerken de hatırlaması gerekiyor. Hal böyleyken bir üniteyi ya da kitabın büyükçe bir bölümünü bir sayfa üzerinde özetlemeyi öğrenmeye ve gerekli bütün ayrıntıları yeni öğrenmişcesine sürekli olarak ve kolayca hatırlamaya ne dersiniz? Bütün zorluklar ve başarısızlıklar yalnızca varolan sahip olduğumuz potansiyelimizi kullanmamamızdan kaynaklanıyor. Gelin el ele vererek potansiyelimizi keşfedelim ve beynimizi şıuankinden etkin kullanma yollarını öğrenelim.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İzmir Hafıza Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya’daki Hafıza Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir Hafıza Teknikleri, Hafıza Teknikleri İzmir, İzmir Hafıza Geliştirme, Hafıza Geliştirme Kursu İzmir, İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika, Hafıza Egzersizleri İzmir, Beyin Gücü İzmir, Nlp Teknikleriyle Hafıza Geliştirme ve Hafıza Gücü nü Geliştirme ile ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Hafıza Teknikleri - Hafıza Teknikleri İzmir - İzmir Hafıza Geliştirme - Hafıza Geliştirme Kursu İzmir - İzmir Fotografik Hafıza Teknikleri Sertifika - Hafıza Egzersizleri İzmir - Beyin Gücü İzmir - Nlp Teknikleriyle Hafıza Geliştirme -

İlgili Diğer Yazılar

Yorumlar